تبلیغات
بچه های زمین،دانشگاه اصفهان ورودی88 - کنکور کارشناسی ارشد سال 92(آزاد و دولتی)
بچه های زمین،دانشگاه اصفهان ورودی88
زمین یک ربع بزرگتر از آسمان است/چراکه آسمان با همه وسعتش/در آبهای زمین خلاصه میشود
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


زمین اگر نچرخد

آسمان به همین رنگ می میرد

ستاره ها به همین نشان بی مصرف می مانند

و پرندگان

نقطه هایی معلق!"

وای اگر زمین نچرخد...

این وبلاگ متعلق به داشجویان رشته زمین شناسی دانشگاه اصفهان ورودی 88می باشد.


مدیر وبلاگ : سمیه باقری
نظرسنجی
بهترین استاد از نگاه بچه های زمین88؟؟؟

 
 
آزمون کارشناسی ارشد سال 92 طی روزهای 18، 19 و 20 بهمن‌ماه با شرکت 895 هزار و 100 داوطلب برگزار می‌شود. اما مهمترین نکته ای که امسال در این باره حائز اهمیت است، کاهش تعداد دوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 92 نسبت به سال گذشته است که با کاهش 35 هزار داوطلبی مواجه شده است.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال 92 طی روزهای 9 تا 16 آبان‌ماه سال جاری صورت گرفت که در مجموع 895 هزار و 100 داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کردند.

این درحالی است که از مجموع متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 89 هزار و 200 داوطلب متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم هستند.

برگزاری آزمون در 139 کدرشته امتحانی

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در 139 کد رشته امتحانی برگزار خواهد شد که 51 کد رشته مربوط به رشته‌های علوم انسانی، 15 کد رشته مربوط به رشته‌های علوم پایه، 29 کد رشته مربوط به رشته‌های فنی و مهندسی، 25 کد رشته مربوط به رشته‌های کشاورزی، 12 کد رشته مربوط به رشته‌های هنر و 7 کد رشته مربوط به رشته‌های دامپزشکی است.

گفتنی است، آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای 18، 19 و 20 بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌ شود.

ظرفیت پذیرش در سال جاری

همچنین لازم به ذکر است در سال‌های گذشته، ظرفیت پذیرش، 83 هزار داوطلب بود که با اعمال 7 درصد افزایش ظرفیت در دوره قبلی، یعنی کنکور کارشناسی ارشد سال 91، این تعداد به 89 هزار رسید که در واقع می‌شود گفت، چیزی حدود 10 درصد از شرکت کنندگان، شرایط قبولی را احراز خواهند نمود.البته با کاهش 35 هزار داوطلبین متقاضی ضرکت کننده در آزمون سال جاری، ای درصد، کمی افزایش خواهد داشت.

ˈحسین توکلیˈ گفت: آزمون دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل که همه ساله در هفته آخر بهمن ماه برگزار می شد، امسال یک هفته زودتر برگزار خواهد شد.

وی افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 18، 19 و 20 بهمن ماه برگزار می شود.

به گفته توکلی، زمان ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 بزودی اعلام خواهد شد.

ثبت نام داوطلبان این آزمون از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت خواهد گرفت.
 
ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ از ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه ۹ بهمن ماه آغاز و تا روز شنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه ادامه دارد.
ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت:داوطلبان علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توانند از فردا ساعت 14:00 به سایت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود برای آزمون سال 92 اقدام کنند.
وی در ادامه یادآور شد: در راستای تسهیل شرایط ادامه تحصیل برای متقاضیان، هر داوطلب می تواند براساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب کند که این انتخاب ها باید از یک مجموعۀ امتحانی صورت گیرد.
رئیس مرکز آزمون  درخصوص ثبت نام فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی که علاقه مند به ثبت نام در ارزشیابی بدون آزمون هستند، گفت: این دسته از داوطلبان نیز می توانند، مستقل از اینکه از کدام واحد دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند، 20 رشته/محل را انتخاب کنند، که شیوۀ گزینش این دسته از متقاضیان بر این روال است که ابتدا در واحد فارغ التحصیلی شان بررسی شده و سپس سایر گزینه ها مورد توجه قرار می گیرد.
اقبالی  درخصوص نحوۀ گزینش آزمون ارشد گفت: پذیرش دانشجو در رشته/محل های انتخابی داوطلبان صرفاً براساس نمره کل آنها خواهد بود و ثبت رشته/شهر در انتخاب اول مزیتی را به لحاظ رقابتی ایجاد نخواهد کرد.
وی در خصوص کم کردن هزینه های شرکت در آزمون خانواده ها خاطرنشان کرد: امسال مرکز آزمون 46 حوزه امتحانی در سطح کشور درنظر گرفته و داوطلبان می توانند بدون توجه به 20 رشته/محل های انتخابی خود، حوزه امتحانی خود را انتخاب کنند.
اقبالی در ادامه با توجه به افزایش چشمگیر تعداد رشته/محل ها نسبت به سال 91 گفت: در سال 91، تعداد 2155 رشته/محل برای انتخاب داوطلبان وجود داشت که برای سال 92، رشته/محل ها به 3220 معادل 49 درصد افزایش یافته است که همۀ این اقدامات در راستای گسترش آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی برای علاقه مندان است.
وی  اعلام کرد: زمان برگزاری آزمون در (نهم، دهم و یازدهم) خرداد ماه سال 92 و اعلام نتایج پذیرفته شدگان در شهریور ماه سال 92 خواهد بود.
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 91 مجموعه دو و هفت شامل رشته های پزشکی و رشته های غیرپزشکی  از  ساعت 14:00  امروز
به گزارش خبرنگار آنا، رئیس مرکز آزمون همچنین از انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 91 مجموعه دو و هفت شامل رشته های پزشکی و رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه هفتم بهمن ماه ساعت 14:00 بعدازظهر خبر داد و گفت:این انتخاب رشته تا ساعت 24:00 روز شنبه 14 بهمن ماه ادامه دارد.
اقبالی گفت: ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری رشته های پزشکی و مجموعۀ دو غیرپزشکی یک فرصت برای همه داوطلبان این دو مجموعه است که به آنها این امکان را می دهد تا بار دیگر انتخاب رشته کرده و در محل های دانشگاهی موردنظر پذیرفته شوند. مجموعۀ دو شامل رشته های علوم تجربی، کشاورزی و دامپزشکی و مجموعۀ هفت شامل کلیه رشته های پزشکی می باشد.
اقبالی در ادامه افزود: کلیه داوطلبان حـاضر در جلسۀ آزمـون مجموعه های مذکور در سال 91 ، اعـم از قـبول یا مـردود، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام به ثبت نام کنند.
رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی
www.azmoon.org براساس علاقه، 20 رشته انتخاب کرده و به ترتیب آنها را در سایت ثبت کنند. دکتر اقبالی توصیه کرد: داوطلبان قبل از اقدام به خرید کارت اعتباری به سایت مراجعه کرده و از عناوین رشته ها و واحدهای دانشگاهی ای که در این مرحله پذیرش دانشجو دارند، مطلع و سپس نسبت به خرید کارت اقدام کنند.
همچنین داوطلبان در انتخاب و اولویت بندی رشته ها دقت لازم را داشته باشند تا در رشتۀ مورد نظر خود، ارزشیابی و پذیرش شوند؛ لذا در صورتی که داوطلبی انتخابی مغایر با علایق خود داشته باشد، امکان تغییر آن پس از ثبت در سایت و ارزشیابی وجود نخواهد داشت.
رئیس مرکز آزمون در مورد زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت گفت: نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری تا پایان بهمن ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری در واحدهای مربوطه مشغول به تحصیل شوند.
وی در پایان اشاره کرد: اگر افراد در مراحل ثبت نام با مشکل یا ابهامی مواجه شدند می توانند بدون حضور در مرکز آزمون و صرفاً با ورود به سایت های
www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح و یا از طریق porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.
اصلا حواسم به تاریخ نبود .امروز 9 بهمن بود .9 روز دیگه مونده.برای همه اونایی که برای ارشد تلاش کردن آرزوی موفقیت میکنم.البته به قول یه دوست موفق ارشدی:
حداقل اگر آدم تلاشش رو بکنه ، بعدا حتی اگر به نتیجه هم نرسید دیگه حسرت نمیخوره . میگه من تلاش خودم رو کردم و مهم همینه . نتیجه زیاد مهم نیست . یعنی نتیجه ای وجود نداره ، هر دست آوردی ، بخشی از یک مسیره .
مسیر زندگیتون همیشه سبز.
نوع مطلب : کارشناسی ارشد، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 9 بهمن 1391
شنبه 6 مهر 1392 05:51 ب.ظ
من امسال ارشد دارم واسم دعا كنین
S Z

محتاجیم به دعا موفق باشی عزیز.منم امسال ارشد دارم واسه منم دعا کنین:)
چهارشنبه 11 بهمن 1391 03:33 ب.ظ
الان اومد .دیگه واقعا دستت درد نکنه.عکساشم زمینیه.
چهارشنبه 11 بهمن 1391 03:28 ب.ظ
خب جا داره خودم اولین کسی باشم که قالب جدیدو تبریک میگه.مروارید جان دستت طلا!یه تنوعی ایجاد کردی.
فک کنم این سومین قالب وبلاگ باشه .دو سالی به قالب قبلی عادت کرده بودم.الان دارم تو این قالب قررررررررررررمزززز غریبی میکنم!
اون بالام معلوم نیست عکس چی قراره بیاد ولی نمیاد!فهمیدین به منم بگین
سه شنبه 10 بهمن 1391 06:44 ب.ظ
سلام به دوستان اصفهانی ارشدی
واقعا که اینطوره ما تلاشمونو کردیم مهم نتیجه نیست مهم تلاشه
در ضمن ما بعد کنکور قراره سوالات رو تحلیل کنیم خوشحال میشیم تو پاسخگویی و تحلیل سوالات دانشجویان دانشگاه اصفهان هم سهیم باشند
آرزوی موفقیت دارم براتون
S Z

سلام باشه اگه از سوالای امسال سر در آوردیم حتما!وگرنه میره برای سوالای سال بعد!
با آرزوی موفقیت برای شما
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای بچه های زمین،دانشگاه اصفهان ورودی88 محفوظ است